80/20 3795 15 S Zn Double End Fastener without Screw
Get it by Thursday, May 21
€4.54 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| A (thread Size) | 5/8" |
| B | 0.45" |
| C | 0.3" |
| D | 0.354" |
| E | 2 4/5" |
| F | 2 1/2" |
| Finish | Bright |
| G | 1 1/2" |
| Material | Steel |
| Series | 15 Series |
| Type | Clip |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.02 |
Explore Products
- LEGRIS 1873 14 18 Male Adapter, 3/8 Inch X 1/4 Inch Pipe, 1 1/16 Inch Overall Length
- GENERAL PIPE CLEANERS 176188 JN-SL-6 Spring Leader Nozzle
- REGAL 017866AS Hand Tap, 1 3/4-8 UNS, H6 Limit, 6 Flutes, Plug, 8 Pitch, Bright
- CENTURY RB1104AV1 Model EM Soil Test Kit, 4.0 to 8.0 pH
- APPLETON ELECTRIC SR920018T
- COAXSHER FC206 Wildland Fire Pant, Ethos, 7 oz. Tecasafe Plus and 6oz. Nomex, Green
- TSUBAKI 10020 Coupling Chain, 1-1/2 Inch Size, Stock Bore
- BEHRINGER SYSTEMS SH4079-PPSB BEHRINGER PIPE SYSTEMS SH4079-PPSB
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Hex and Torx Key Sets
- Current Transformers
- Variable Frequency Drives
- Warehouse Corner and Wall Protectors
- Rubber Grommets
- DWYER INSTRUMENTS 651 Series Temperature Transmitters
- DEWALT Protector Safety glasses
- KEO Countersinks, 6-Flute, High Speed Steel
- RUD CHAIN ABA Lifting Points For Welding
- ANVIL AF090R Series Retrofit Restraining Straps, Electro Galvanized
- CRYDOM CKM Series, Solid State Relay
- DAYTON Props
- CLIMAX METAL PRODUCTS Keyless Rigid Couplings
- LIFT-ALL Webmaster 1600 Slings, Type 3, Two Ply, Polyester
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
80/20 3795 15 S Zn Double End Fastener without Screw
€4.54 /unit
