80/20 3682 10 S Zinc End Fastener, SS Screw
Get it by Thursday, May 21
€2.32 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| A (thread Size) | 0.431" |
| B | 0.293" |
| C | 6/25" |
| D | 0.257" |
| E | 0.937" |
| F | 5/8" |
| Finish | Bright |
| G | 1/4"-20 |
| H | 3/4" |
| Material | Steel |
| Series | 10 Series |
| Type | Assembly |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.01 |
Explore Products
- TB WOODS FSH31-20-HD FSH Form Flex Coupling, 31 Size, 20 Adapter Size, HD Adapter Bolting
- MORSE CUTTING TOOLS 84581 Taper Reamer, ‎1-3/16 Inch Size
- MAIN FILTER INC. MF0056997 Interchange Hydraulic Filter, Glass, 25 Micron Rating, Viton Seal, 8.14 Inch Height
- OSBORN 9907095625
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS GFRTR15GRY GFCI Receptacle, Commercial, Decorator Duplex, Flush Mount, 15A, Gray
- SMC VALVES CDQ2A32-25DZ-M9BW Compact Cylinder, 32 mm Size, Double Acting Auto Switcher
- TENNSCO HS-3614 Heavy Shelf Support, 14 Gauge, 36 Inch Width, 1-1/8 Inch Height
- STEARNS BRAKES 105601200CNF Brake Assembly
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Control Keys
- Pneumatically Actuated Butterfly Valves
- Soil Testing Penetrometers
- File Cleaners
- Hydraulic Crane Jacks
- ACCURIDE 9301 Series Heavy Duty And Full Extension Drawer Slides
- ANSELL 56-009 Alphatec Medium Duty PVC Protective Aprons
- DESTACO 624 Series Straight Line Action Clamps
- ACCURIDE SS5321 Series Heavy Duty Over Travel Slides
- GLOBE SCIENTIFIC Flange Plug Caps, For 12mm Tubes
- INDUSTRIAL SCIENTIFIC Replacement Battery Pack
- PALMGREN Belt And Disc Finishing Machines
- ACROVYN End Cap, Ozark, Acrovyn
- VERMONT GAGE Go Standard Thread Plug Gages, 1-28 Un
- MCR SAFETY Mustang Premium Grain Leather Palm Work Gloves
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
80/20 3682 10 S Zinc End Fastener, SS Screw
€2.32 /unit
