80/20 30-4366-BLACK 80/20 30-4366-BLACK | CV8VVV
80/20 30-4366-BLACK Black 30S 6 Hole Flat Plate
Item: CV8VVVModel: 30-4366-BLACK
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
A (thread Size) 90 mm
B 60 mm
C 30 mm
Color Black
D 15 mm
E 6.81 mm
F 4 mm