80/20 30-4307-BLACK 80/20 30-4307-BLACK | CV8VVE
80/20 30-4307-BLACK Black 30 S 2 Hole Joining Strip
Item: CV8VVEModel: 30-4307-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
A (thread Size) 60 mm
B 27 mm
C 30 mm
Color Black
D 15 mm
E 13.5 mm
F 6.3 mm
Finish Anodized
G 4 mm