80/20 30-4306-BLACK 80/20 30-4306-BLACK | CV8VVC
80/20 30-4306-BLACK Black 30 S 3 Hole Joining Strip
Item: CV8VVCModel: 30-4306-BLACK
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
A (thread Size) 90 mm
B 27 mm
C 30 mm
Color Black
D 15 mm
E 13.5 mm
F 6.3 mm
Finish Anodized
G 4 mm