80/20 30-4303-BLACK Black 30S 4 Hole Wide Inside Corner Bracket
Get it by Thursday, May 21
€9.88 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| A (thread Size) | 30 mm |
| B | 30 mm |
| C | 4 mm |
| Color | Black |
| D | 15 mm |
| E | 13.5 mm |
| F | 30 mm |
| Finish | Anodized |
| G | 57 mm |
| Grade | Grade 6063-T6 |
| H | 6.81 mm |
| Material | Aluminum |
| Series | 30 Series |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.03 |
Explore Products
- ADVANCE TABCO KMG-3612 Work Table, 144 X 36 Inch Size 16 Ga 304 Ss Top
- EATON CHNEUT1 Power Pedestal Seven-Hole Neutral Assembly, With 2/0 Lugs
- SPEARS VALVES 2411-007W Single Entry Ball Valve, 3/4 Size, PVC, Threaded End, BUNA-N
- TITAN FASTENERS JUR1210HD
- NAUTILAIR 150542-53 Brushless Blowers, Frame Size 12.3, 240V, Tangential, 1 Stage, AC
- ADAPT-ALL 5069BJS-16-22 Elbow, 90 deg., Male S16 DIN Tube x Male 22mm Metric, Carbon Steel, Heavy Duty
- DAYTON 4HU75 Effluent Pump, 1/2 HP, 79 ft Max. Head, 110V AC
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Coffee Decanters Airpots and Urns
- Digital And Mechanical Timers
- Security Carts
- Stem Casters
- Masonry Drill Bits
- SHARPE VALVES Carbon Steel Inline Ball Valve, Flanged x Flanged
- CHICAGO PROTECTIVE APPAREL ARC Flash Coverall Kit
- ANVIL AS1200 Series O.D. Tubing Clamps, 316 Stainless Steel
- GLOBE SCIENTIFIC Diamond RealSeal PETG Square Media Bottles
- WAVIAN Gas Can
- CONDOR Split Leg Welding Bib Apron
- NOTRAX Uni Standard Dust Control Mattings
- BALDOR MOTOR Foot Mounted Motors, Three Phase, TEFC
- REGAL Spiral Point Taps, Bottom, HSS, Chrome
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
80/20 30-4303-BLACK Black 30S 4 Hole Wide Inside Corner Bracket
€9.88 /unit
