80/20 30-4134 30S 4 Hole Wide Gusset
Get it by Friday, May 22
€10.05 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| A (thread Size) | 30 mm |
| B | 30 mm |
| C | 4 mm |
| Color | Clear |
| D | 30 mm |
| E | 12.7 mm |
| F | 57 mm |
| Finish | Clear Anodized |
| G | 13.5 mm |
| Grade | Grade 6063-T6 |
| H | 15 mm |
| J | 6.81 mm |
| Material | Aluminum |
| Series | 30 Series |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.05 |
Explore Products
- DAYTON 066049 Valve Rebuild Kit With Instructions
- RIDGID 52895 M64 Hole Saw, M64 Hs Reg
- ADAPT-ALL 5158S-38-38-24 Tee, Male S38 DIN Tube x Male S38 DIN Tube x Male 1.5 Inch BSPP, Carb. Steel, Heavy Duty
- MILTON-INDUSTRIES s-1839 H Style Plug, Male, 1/4 Inch NPT
- METRO GS1436K3 Grid Shelf Steel Green 35-1/4 x 14 x 7-3/4
- LLAMBRICH USA CBB-25 J5 Keyed Drill Chuck 1.000 In
- ANVIL 0500010574 6 X 21/2 Ta Pipe Stanchion
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Full Face Respirators
- Locknuts
- Safety Can Accessories
- Thread Forming and Cutting Screws
- Roof Flashing
- LEATHERHEAD TOOLS Flat Head Axes, 6 Lbs.
- ANSELL Class 00 Electrical Gloves, 11 Inch, Red
- KRYTOX XHT-1000 Series Extreme High Temperature PFPE Oil
- ANVIL AS200KO Series Channels With Knock Out
- BW TECHNOLOGIES Multi-Gas Detector, 4 Gas, Australia
- EATON NRX Series Power Defense ICCB Accessories
- BILLY GOAT Outdoor Equipment Parts
- JUNO LIGHTING GROUP Under Cabinet Lights
- BUSSMANN 170M Series Type FKE/115 Square Body Fuse Links, 1000V
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
80/20 30-4134 30S 4 Hole Wide Gusset
€10.05 /unit
