80/20 25-4181-BLACK 80/20 25-4181-BLACK | CV8UHX
80/20 25-4181-BLACK Black 25 S 0 Degree Living Nub
Item: CV8UHXModel: 25-4181-BLACK
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
A (thread Size) 25 mm
B 12.5 mm
C 23.72 mm
Color Black
D 11.86 mm
E M6 x 1
F M6 x 1
Finish Anodized
G 25 mm
Grade Grade 6063-T6
H 12.5 mm
J 6.3 mm
K 1.09 mm
L 12.5 mm
M 8.71 mm
Material Aluminum
N 6.3 mm