80/20 25-4166-BLACK 80/20 25-4166-BLACK | CV8UGW
80/20 25-4166-BLACK Black 25 S 6 Hole Flat Plate
Item: CV8UGWModel: 25-4166-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
A (thread Size) 75 mm
B 50 mm
C 25 mm
Color Black
D 12.5 mm
E 6.3 mm
F 4 mm