80/20 25-4033-BLACK 80/20 25-4033-BLACK | CV8UDV
80/20 25-4033-BLACK Black 25 S Right Angle Universal Living Hinge, Inch Size L Inch Arm
Item: CV8UDVModel: 25-4033-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
A (thread Size) 150.22 mm
Arm (quantity) 25-4172 (2)
B 12.5 mm
C 25 mm
Color Black
D 25 mm
E 25 mm
F 31.88 mm