80/20 25-2385-BLACK 80/20 25-2385-BLACK | CV8TUT
80/20 25-2385-BLACK Black 25 2550 Floor Mount Base Plate
Item: CV8TUTModel: 25-2385-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
A (thread Size) 110 mm
B 15 mm
C 160 mm
Color Black
D 130 mm
E 70 mm
F 25.2 mm
Finish Anodized
G 6.5 mm
Grade Grade 6063-T6
H 6 mm
J 30 mm
K 20 mm
L 40 mm
M 80 mm
Material Aluminum
N 6 mm
P 140 mm
Process Milled
Q 7.14 mm
R 50 mm
S 12.5 mm
Series 25 Series
T 25 mm