80/20 25-2129-BLACK 80/20 25-2129-BLACK | CV8TRX
80/20 25-2129-BLACK Black 25 x 50 mm Base Plate, M8 Tap In Center
Item: CV8TRXModel: 25-2129-BLACK
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
A (thread Size) 25 mm
B 12.5 mm
C 25 mm
Color Black
D 12.5 mm
E 25 mm
F M8 x 1.25
Finish Anodized
G M6 SHCS
Grade Grade 6063-T6
H 12 mm
J 50 mm
Material Aluminum
Process Milled
Series 25 Series
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.03
Ship height (cm)5
Ship width (cm)2.5
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.