80/20 25-2025-PLAIN 80/20 25-2025-PLAIN | CV8TQF
80/20 25-2025-PLAIN 25 2550 Plain End Cap Black, Push Ins
Item: CV8TQFModel: 25-2025-PLAIN
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
A (thread Size) 25 mm
B 50 mm
C 6.8 mm
Color Black
D 3 mm